23+ Volwassenen | 23+

Anansi
Roos Haakt | 23+di 13.00-15.45
roos wouters | rooswouters1@live.nl
Buurtgenoten | 23+di 19.00-21.00 | wo 20.00-21.00 (even wkn)
Swazoom | inloop | gratis | info@swazoom.nl | 020 569 68 67
  
Bonte Kraai
The Bridge 2 Hope | 23+ma.vr 09.30-14.30
Bridge 2 Hope | angelique@shesuit.com.
Seniorenactiviteiten | 23+ma 10.00-14.00
Participatie Team Amsterdam Zuidoost | pteamamsterdamzuidoost@gmail.com.
Grip op je geld | 23+ma 12.30-15.30
MaDiZo | info@madizo.nl | 020 314 16 62
Weerbaarheids Training | 23+di 09.15-11.45
Blijfgroep | p.slingerling@blijfgroep.nl | 06 319 733 41
Hand in hand begeleiding | 23+di 10.30-13.00
mira warmerdam | mira@handinhandbegeleiding.nl | 06 371 952 96.
Naaiatelier | 23+di 12.00-15.30
Roads | Marijke Breidel | marijke.breidel@roads.nl | 06 276 544 62
Je Naaste Care Dagbesteding | 23+di 13.30-18.00 | wo.do 12.00-18.00
Je Naaste Care | info@jenaaste.nl | 020 240 02 35
Sterk! | 23+di 14.00-16.00
Willemien Stena | Madi | 020 3141675 | 06 386 773 02 | w.stena@madizo.nl
Pasensi Famiri | 23+di 19.30-21.30
T. Mijnals | o.mijnals@chello.nl | 06 307 227 11
Prasana Yoga | 23+di 19.30-21.00 | wo 10.30-12.00
Stichting Prasana | stichting.prasana@gmail.com | 020 696 64 95
Taalles | 23+wo 12.30-14.00
Roads | Marieke Starreveld | marieke.starreveld@roads.nl | 06 415 525 73
Haakclub | 23+do 11.00-13.00
Leticia Williams | ladylam7@hotmail.com | 06 497 215 98
K-Buurt uurtje | 23+do 17.00-19.00
BUURTPLATFORM HART VOOR DE K-BUURT | ANGELIQUE HOOGMOED | 06 153 865
Zenmeditatie | 23+do 20.00-21.30
1 les 5,- | 50,- seizoen | info@zenzuidoost.nl
Activiteiten voor Ouderen | 23+vr 12.30-18.00
Stichting Pasensie | Yvonne Penig | yvonnepenig@live.nl | 06 200 444 05
Repair Café | 23+vr 16.00-17.30 (laatste vd mnd)
Swazoom | inloop | gratis | info@swazoom.nl | 020 569 68 67
  
Gein
Schaakgroep Chaturanga | 23+ma 18.30-22.30 | vr 19.00-23.00
schaakvereniging Chaturanga | Bert Meester | armeester@hetnet.nl | 020 696 32 16
Ontmoet & Doe | 23+DI 10.00-12.00
Mevr. J. James Trout | c.james2@upcmail.nl | 020 697 24 75
Creaclub | 23+DI 19.00-22.00
Yvonne Boomgaard | yvonneboomgaard@gmail.com | 06 471 339 95
Buurtgenoten | 23+WO 13.00-16.00
Swazoom | inloop | gratis | info@swazoom.nl | 020 569 68 67
Aquarellen | 23+do 10.00-12.00
Hermelien Houwers | hermienhouwers@hotmail.com.
Elkaar helpen met naald en draad | 23+vr 09.00-14.00
Ursula Makosi | ursulamakosi@live.nl | 06 180 357 2
  
Holendrecht
Nederlandse Taalles | 23+ma 09.30-11.30
Stichting Kracht en Pracht I 5,- I M. Richard I info@krachtenpracht.nl I 06 275 119 01
Naaicursus | 23+ma 09.30-12.30 | di 09.30-11.30
Stichting Kracht en Pracht I 7,50 I M. Richard I info@krachtenpracht.nl I 06 275 119 01
Kookcursus | 23+ma 12.30-15.45
Stichting Kracht en Pracht I M. Richard I info@krachtenpracht.nl I 06 275 119 01
Buurtgenoten | 23+ma 13.00-16.00 | do 12.00-15.30
Swazoom | inloop | gratis | info@swazoom.nl | 020 569 68 67
CreaClub | 23+di 13.00-15.00
Lies Bernabela | liesberna@live.nl
Resto van Harte | 23+di 13.00-21.00
Stichting Resto Van Harte | a.kaasenbrood@restovanharte.nl | 06 2185 2850
Elkaar helpen met Naald en Draad | 23+do 09.00-14.00
Ursula Makosi | ursulamakosi@live.nl | 06 180 357 28
Odensehuis | 23+DO 11.00-13.00
Odensehuis | info@odensehuis.nl
Grip op je geld | 23+vr 09.00-12.00
MaDiZo | info@madizo.nl | 020 314 16 62
  
Kwakoe
The Golden Oldies Domino | 23+ma.di.wo.do.vr 14.00-22.00
Henk Kemble | info@pbazo.nl
Haakclub | 23+ma 14.45-17.00
L. Williams | ladylam7@hotmail.com | 06 497 215 98
Tori Oso | 23+ma 17.00-22.00 (oneven wkn)
Stichting ons Plezier | vangeenenphilip@hotmail.com
Bingo | 23+di 17.00-22.00 (1x p mnd)
Stichting ons Plezier | vangeenenphilip@hotmail.com
Vrije inloop | 23+wo 17.00-22.00 | do 14.00-22.00
PBAZO | info@pbazo.nl
Troefcall toernooi | 23+Do 18.00-22.00 (1x p.m.)
Stichting ons Plezier | vangeenenphilip@hotmail.com
Afi Yuru | 23+vr 12.00-17.00
Lia Feller | 1,50 | l.feller@hotmail.com | 06 254 915 62
Maatschappelijke hulpdienst | 23+vr 14.00-16.00
Carlien Boelhouwer | carlienboelhouwer@live.nl | 06 360 512 56
Creaclub | 23+vr 14.00-17.00
Stichting ons Plezier | vangeenenphilip@hotmail.com
  
NoLIMIT
Combi Cursus NT2/PC en Geldzaken | 23+wo 09.30-13.00
Stichting Synchroon Plus Int. | www.synchroonplus.com | synchroonplus@gmail.com | mw. Yvonne Saro | 06 241 287 40
Congada Workshop | 23+do 09.00-12.00
Sophia hiwat | congada23@hotmail.com | 06 270 008 16
Mondige senioren | 23+vr 13.00-16.00
Jannet Sinester | cotinojohn@gmail.com | 020 773 75 93
NAKS Kulturu Posu | 23+vr 19.00-21.00
Stichting Naks Nederland | Maritha Kitaman | m.kitaman@hotmail.com
  
--- BuurtHuizen Zuidoost is onderdeel van PBAZO [Stichting Programmabureau Amsterdam Zuidoost]