TEAM
   
 
Programmabureau Amsterdam Zuidoost 
 
  
  
 

TEAM

Programma- en bedrijfsbureau

Janny Twigt Directeur info@pbazo.nl
Tim Buddelmeijer Financële administratie t.buddelmeijer@pbazo.nl
Joost Tennekes Communicatie joost@pbazo.nl
Abigal Jacobs Planning info@pbazo.nl
Lordjena Valdez Abear Coördinatie planning & faciltiair info@pbazo.nl
Angelo Bromet Programmering jongeren a.bromet@pbazo.nl

 
Facilitaire groep

André van Amson Beheer a.vanamson@pbazo.nl
Claudia Kammeron Beheer c.kammeron@pbazo.nl
Djorn Adriaans Beheer d.adriaans@pbazo.nl
Eddy Batson Beheer e.batson@pbazo.nl
Gerald van Loon Beheer g.vanloon@pbazo.nl
Gymora Brammerloo Beheer g.brammerloo@pbazo.nl
Olvedo Benfield Beheer o.benfield@pbazo.nl
Rashida Kasiem Beheer r.kasiem@pbazo.nl
Robby Bhattoe Beheer & techniek r.bhattoe@pbazo.nl
Romano Smith Beheer r.smith@pbazo.nl
Ron van de Beek Beheer r.vandebeek@pbazo.nl
Thirza Koorndijk Beheer t.koorndijk@pbazo.nl
Urdia San-A-Jang Beheer u.sanajang@pbazo.nl
Yaw Aboagye Afriyie Beheer y.aboagye@pbazo.nl
Lucinda Alexander Beheer l.alexander@pbazo.nl
Sergio Sedoc Horeca s.sedoc@pbazo.nl
Robby en Claudia Kerkbeheer NoLIMIT  

 

Contact >>