Holendrecht

0-12 Kinderen
Examentraining groep 7 & 8Ma.Di 15.00-18.00 | do 15.00-17.30
DigiClubma 15.00-16.30
1106 Girls Club 9+ma 15.00-16.00 I di 16.00-17.00
Cooking Queen 9+ma 16.00-19.30
1106 Boys Club 10+ma 16.00-19.00
Buurtschool plusMA.WO 16.30-19.30
Huiswerkbegeleidingdi 14.30-17.00 | do 15.30-17.00
DIY Boys Clubdi 14.30-16.00
Kleuterdans 5-7di 15.00-16.30
Your MusiqSkool Muzieklesdi 16.00-20.00 I do.vr 15.00-20.00
Dancing Queen 10+do 17.00-20.00
Leesclubdi 17.00-19.00
Ouder- en kind inloopWO 12.30-15.30
KinderResto 9-12wo 14.00-15.45
Fit Boys Clubwo 14.00-16.00
Future Kids 6-12wo 14.30-16.30
Braids4Kidsswo 16.00-17.30
De Salon 10+wo 17.00-18.00
Bijlesdo 14.30-15.30
Kidsclub Chillies 6-12do 15.00-18.00
Girlstalk 10+do 15.00-17.00
Girls in Control Crew 9+do 17.00-19.00
We The Boys Active 4+vr 14.30-17.00
Kinderbingoza 14.00-16.00 (3e vd mnd)
  
12-23 Tieners
Cooking Queen 9+ma 16.00-19.30
1106 Boys Clubdi 16.00-19.00
Your MusiqSkool MuzieklesDI 16.00-20.00 I DO.VR 15.00-20.00
Beauty Queendi 17.00-18.30
Catwalk Confidence | 16+di 20.00-22.00 (start 6 nov)
What's Cookingwo 16.00-19.00
Braids4Kidsswo 18.00-20.00
HolyFuturewo 18.30-20.00
Flexen 14+do 14.30-21.30
The sixthvr 15.00-20.00
We The Boys Activevr 17.00-18.00
  
23+ Volwassenen
Ontbijt voor 1,5 euroma.di.wo.do.vr 10.00-12.00
Computerles voor beginnersma 13.30-15.00 (start 7 jan)
Naaicursusdi 09.30-12.30 | wo 13.00-16.00
Contactpuntdi 10.00-12.00
S.E.G.H.di 11.00-14.30 (1e + 3e vd maand)
Creaclub 30+di 13.00-15.00
Resto van Hartedi 17.00-20.00
Nederlandse lesdi.do 18.30-21.30
Bollywood Dance Fitnessdi 19.00-20.00
FNV spreekuur Werk & InkomenDI 19.00-22.00
Vrouwen Empowermentwo 10.00-12.00
Prasana Yogawo 10.00-11.30
Maatschappelijk spreekuurwo 10.00-12.00
Nederlandse Taalwo 10.00-12.00
Kledingruilwo 10.00-12.00
Mama & Papa Cares Spreekuurwo 10.00-16.00
Computerleswo 11.00-12.00
Lotgenotenwo 13.30-15.30 (om de week)
Elkaar helpen met Naald en Draaddo 09.00-14.00
OdensehuisDO 10.00-12.00
Begeleid oefenen op de computerdo 10.00-12.00
Buurtgenotendo 12.00-15.30
Merry's Kitchendo 17.00-21.00
Multiculturele Proeftuindo 18.00-22.00 (3e vd mnd)
4FunDancersDO 19.30-21.30
Spreekuur Taalvr 09.00-12.00
Grip op je geldvr 09.30-13.00
SchilderclubVR 09.30-12.30
Saxofoon Repetitievr 13.00-15.00
Cursus haarverzorgingvr 13.00-16.00
QiGong lesvr 14.00-15.00
Workshop Hindoestaans theaterza 13.00-16.00
Cultuurgroep Samaniyanza 13.00-17.00
Steungroep voor mannenza 13.00-18.00 (1e vd mnd)
Bingoza 14.00-16.00 (2e vd mnd)
  
 

Bekijk hier onze tarieven voor ruimtegebruik >>

Veel gestelde vragen >>

 
BuurtHuizen Zuidoost is onderdeel van PBAZO [Stichting Programmabureau Amsterdam Zuidoost]