TEAM
   
 
Programmabureau Amsterdam Zuidoost 
 
  
  
 

TEAM

Programma- en bedrijfsbureau

Janny Twigt Directeur info@pbazo.nl
Tim Buddelmeijer Financële administratie t.buddelmeijer@pbazo.nl
Joost Tennekes Communicatie joost@pbazo.nl
Vivian Straub Beleid en participatie v.straub@pbazo.nl
Aafke van den Eikhof Beleid en projecten a.vandeneikhof@pbazo.nl
Angelo Bromet Programmering jongeren a.bromet@pbazo.nl
Abigal Jacobs Planning info@pbazo.nl
Y'atosha Jordan Receptie en planning info@pbazo.nl
Lordjena Valdez Abear Coördinatie planning en faciltiair info@pbazo.nl

 
Facilitaire groep

André van Amson Beheer a.vanamson@pbazo.nl
Deleaney Ait Mbark Beheer d.mbark@pbazo.nl
Yaw Aboagye Afriyie Beheer y.aboagye@pbazo.nl
Djorn Adriaans Beheer d.adriaans@pbazo.nl
Olvedo Benfield Beheer o.benfield@pbazo.nl
Lionel Bruinhart Beheer l.bruinhart@pbazo.nl
Claudia Kammeron Beheer c.kammeron@pbazo.nl
Rashida Kasiem Beheer r.kasiem@pbazo.nl
Romano Smith Beheer r.smith@pbazo.nl
Gerald van Loon Beheer g.vanloon@pbazo.nl
Robby Bhattoe Techniek r.bhattoe@pbazo.nl
Joyce Alberg Horeca j.alberg@pbazo.nl
Lucinda Alexander Horeca l.alexander@pbazo.nl
Gymora Brammerloo Horeca g.brammerloo@pbazo.nl
Thirza Koorndijk Horeca t.koorndijk@pbazo.nl
Urdia San-A-Jang Horeca u.sanajang@pbazo.nl
Sergio Sedoc Horeca s.sedoc@pbazo.nl
Daphne Agyepong Kerkbeheer Anansi  
Sherelda Burnet Kerkbeheer Gein  
Angel Lokasa Kerkbeheer Holendrecht  
Sandeep Bacha Kerkbeheer Bonte Kraai  

 

Contact >>