23+ Volwassenen | 23+

Anansi
Ontbijt voor 1,5 euroma.di.wo.do.vr 10.00-12.00
Wandelgroep Venserpolderma 10.00
Begeleid oefenen op de computerma 10.00-12.00
Maaltijdservice Sophia Hiwatvr 17.00-21.00
BlessDjama 19.00-20.00
ComputerClubdi 13.00-15.00
Roos Haaktdi 13.00-16.00
Buurtgenotendi 19.30.30-21.30
Kizomba Fusiondi 20.00-22.00
ROADS lunchwo 09.30-12.00
Heren zang en danswo 19.30-21.30
Contactpuntvr 10.00-12.00
  
Bonte Kraai
SoosZOMA.DI.WO.DO.VR.za 09.00-22.00
FITNESS STUDIO BONTE KRAAIMA.DI.wo.DO.VR 09.00-19.00
Fitness Groepslesma.vr 09.00-12.00 | wo 09.00-11.00 | do 15.00-19.00 | vr 18.00-19.00
Begeleid oefenen op de computerma 10.00-12.00
Ontbijt voor 1,5 euroma.di.wo.do.vr 10.00-12.00
Activiteiten voor Ouderenma 10.00-14.00 | DO 12.00-16.30
Koken, Eten, Ontmoetenma 10.00-15.00
Grip op je geldma 13.00-16.00
Maaltijdservice BKma.di.wo.do.vr 17.00-20.00
Vitaal dansma 17.30-19.00
Setdansma 19.30-21.30
Zumba fitness/aerobicsdi.do 09.00-11.00
Hoofdreflexologiedi 09.00-13.00
Cursus weerbaarheiddi 09.15-11.15
HaakclubDI 11.45-15.00 | do 16.45-20.00
Roads naaiatelierdi 12.00-15.30 | wo 14.30-16.30 | vr 13.00-17.00
Roads brei atelierdi 15.30-19.00
Fitness vrije trainingdi 15.00-19.00
BuurtvadersDI 18.00-21.00 | do 19.30-22.00
Steps & Bodyshapingdi 19.00-20.00
Pasensi Famiridi 19.30-21.30
Bootcampwo 09.00-10.00
Aerobics/Stepswo 09.00-11.00
Naaicursuswo.vr 10.00-13.00
Yoga Swagatamwo 19.00-20.30
Dominowo 19.30-22.00
Kickboksenwo 20.00-21.30
ContactpuntDO 10.00-12.00
Single Super Momdo 10.00-13.00
Spreekuur Taaldo 13.00-16.00
Bewegen voor OuderenDO 15.30-22.00
juridisch spreekuurdo 19.30-21.00
Zenmeditatiedo 20.00-21.30
Pawanado 20.00-22.00
Roads Formulieren Brigadevr 09.00-13.30
Computerles voor beginnersvr 10.00-11.30 (start 11 jan)
Roads sport en yogavr 13.00-15.00
Fitness gymvr 15.00-19.00
Repair Cafévr 16.00-18.00 (laatste vd mnd)
Roads sociaal cafévr 17.00-21.00
Buurtgenoten zangvr 20.00-22.00
Bhangra Workout Workshopza 13.00-14.00
Bont Etenza 13.00-17.00 (1e+3e vd mnd)
  
Gein
Taallesma.di 09.00-12.30
Ontbijt voor 1,5 euroma.di.wo.do.vr 10.00-12.00
Contactpuntma 10.00-12.00
Computerles voor beginnersma 10.30-12.00 (start 7 jan)
Naaicursusma 15.00-17.00
Merry's Kitchenma.wo.vr 17.00-21.00
Ontmoet & DoeDI 10.00-12.00
CreaclubDI 19.00-22.00
Gezond en Lekkerwo 09.00-12.30
BuurtgenotenWO 13.00-16.00
QiGong leswo 19.00-20.00 (start 12 dec)
Koor Perkiwo 19.00-22.00
Bhaithak Gana Muziekwo 19.00-22.00
Aquarellendo 10.00-12.00
Elkaar helpen met naald en draadvr 09.00-14.00
Wandelgroep Geindo 16.30-17.45
Samba lesdo 19.00-21.00
Love Your Neighbourdo 20.00-22.00
Dru Yogavr 09.00-10.30
Begeleid oefenen op de computervr 10.00-12.00
Schaakgroep ChaturangaVR 20.00-23.00
Bingoza 14.00-16.00 (1e vd mnd)
  
Holendrecht
Ontbijt voor 1,5 euroma.di.wo.do.vr 10.00-12.00
Computerles voor beginnersma 13.30-15.00 (start 7 jan)
Naaicursusdi 09.30-12.30 | wo 13.00-16.00
Contactpuntdi 10.00-12.00
S.E.G.H.di 11.00-14.30 (1e + 3e vd maand)
Creaclub 30+di 13.00-15.00
Resto van Hartedi 17.00-20.00
Nederlandse lesdi.do 18.30-21.30
Bollywood Dance Fitnessdi 19.00-20.00
FNV spreekuur Werk & InkomenDI 19.00-22.00
Vrouwen Empowermentwo 10.00-12.00
Prasana Yogawo 10.00-11.30
Maatschappelijk spreekuurwo 10.00-12.00
Nederlandse Taalwo 10.00-12.00
Kledingruilwo 10.00-12.00
Mama & Papa Cares Spreekuurwo 10.00-16.00
Computerleswo 11.00-12.00
Lotgenotenwo 13.30-15.30 (om de week)
Elkaar helpen met Naald en Draaddo 09.00-14.00
OdensehuisDO 10.00-12.00
Begeleid oefenen op de computerdo 10.00-12.00
Buurtgenotendo 12.00-15.30
Merry's Kitchendo 17.00-21.00
Multiculturele Proeftuindo 18.00-22.00 (3e vd mnd)
4FunDancersDO 19.30-21.30
Spreekuur Taalvr 09.00-12.00
Grip op je geldvr 09.30-13.00
SchilderclubVR 09.30-12.30
Saxofoon Repetitievr 13.00-15.00
Cursus haarverzorgingvr 13.00-16.00
QiGong lesvr 14.00-15.00
Workshop Hindoestaans theaterza 13.00-16.00
Cultuurgroep Samaniyanza 13.00-17.00
Steungroep voor mannenza 13.00-18.00 (1e vd mnd)
Bingoza 14.00-16.00 (2e vd mnd)
  
Kwakoe
Ontbijt voor 1,5 euroma.di.wo.do.vr 10.00-12.00
Tafeltje Dekjema 14.00-18.00 (3e vd mnd)
Computercursusma.wo 10.00-12.00
HakenMA.VR 15.00-17.00
Maaltijdservice Glennma.di 17.00-20.00
Gezond bewegen voor Seniorendi.do 11.00-12.00
YinYogaDI 13.00-14.30 | DO 18.30-20.00
Hoofddoek bindenDI 15.00-17.00
Troefcall & Bingodi 19.00-21.00 (2e vd mnd)
Quizzdi 19.00-21.00 (4e vd mnd)
Sranang Bromki Djari & Setdanswo 13.00-16.00
Maaltijdservice Dioreswo.do.vr 17.00-20.00
Karaoke Nightwo 18.00-22.00
Arawaks Cultuurgroepwo 19.00-21.00
Zanggroep Sangra Foewo 19.00-22.00
Maatschappelijke hulpdienstdo 12.00-14.00
Naai Atelierdo 14.00-19.00
Tori Osodo 17.00-22.00
Contactpuntvr 10.00-12.00
Afi Yuruvr 13.00-17.00
Live Bijlmer bandsdo.VR 18.00-22.00
HVO Querido Jam SessionsVR 18.00-22.00 (laatste vd mnd)
Kerstvieringvr 21 dec 15.30-23.00
  
NoLIMIT
Ontbijt voor 1,5 euroma.di.wo.do.vr 10.00-12.00
Zo Tastyma.di.wo.do.vr 17.00-20.00
Les Nederlandsma.wo 18.00-21.30
Salsama 20.00-22.00 (even wkn)
Spreekuur Taaldi 13.00-16.00
Taalleswo 09.00-13.00
Workshop Afrodancewo 12.00-13.00
NAKS Kulturu Posuwo.vr 19.00-21.00
Moderne dans SeniorenDO 09.30-12.00
Lotgenotendo 13.30-15.30 (1e+3e vd mnd)
Tai Chivr 09.00-11.00
Mondige seniorenvr 13.00-16.00
  
 

Bekijk hier onze tarieven voor ruimtegebruik >>

Veel gestelde vragen >>

 
BuurtHuizen Zuidoost is onderdeel van PBAZO [Stichting Programmabureau Amsterdam Zuidoost]